Ubytování na Vranovské přehradě v chatách – Vranov nad Dyjí

Hledáte ubytování na Vranovské přehradě a chcete být jen pár kroků od vody? Pak Vás jistě potěší nabídka ubytování v chatě přímo na pláži.

V chatě se nachází 2 samostatné apartmány pro 4 osoby. Každý apartmán disponuje vlastním sociálním zařízením a kuchyňským koutem se základním nádobím a vybavením v podobě elektrického vařiče, rychlovarné konvice, mikrovlnné trouby a lednice. Na terase najdete příjemné posezení. K létu samozřejmě patří také grilování. Proto se přímo u chaty nachází gril, kde můžete nechat průchod svému grilovacímu kulinářskému umění.

Máte možnost si objednat jeden apartmán, či rovnou celou chatu a získat tak ubytování pro 8 osob. Poplatky za energie jsou již zahrnuty v ceně ubytování. Nečekají Vás tedy žádné výdaje navíc.

Vranovská přehrada – zábava i odpočinek na jednom místě

Pokud máte rádi klid, ale chcete během své dovolené také zažít mnoho zážitků, mělo by pro Vás být ubytování v chatě jasnou volbou. Chata je totiž umístěna v živé zóně pláže. Od vody Vás dělí asi pouhých 150 m, nedaleko chaty se nachází letní kino, lanové centrum, půjčovna loděk a šlapadel, dva obchody a spousty restaurací. Vše, co potřebujete, máte tedy jen pár kroků od chaty.

Na pláži vranovské přehrady se přes léto požádá nespočet kulturních akcí, které jsou jistě také velmi zajímavým zážitkem.

Ačkoliv u Vranovské přehrady najdete vše, co byste mohli na dovolené potřebovat, můžete se vydat také k prozkoumání Vranova nad Dyjí a přilehlého okolí.

Vranovská přehrada nabízí mnoho možností pro aktivní odpočinek, stejně jako možnost poklidné relaxace. Je tedy ideálním místem i pro rodiny, kdy každý dává přednost něčemu jinému. Toto pohostinské, přívětivé a velmi cenově dostupné nádherné místo, je stále oblíbenější turistickou lokalitou, která i Vám poskytne mnoho nových a nezapomenutelných zážitků.

Fotogalerie chaty na pláži vranovské přehrady

Ceník ubytování - chata vranovská přehrada

Způsob obsazení chaty Cena
Celá chata (8 osob) 18.000,- Kč/týden
1 apartmán (4 osoby) 9.000,- Kč/týden
Mimosezónní sleva (měsíc červen a září) - celá chata (8 osob) jen 10.000,- Kč/týden
Mimosezónní sleva (měsíc červen a září) - 1 apartmán (4 osoby) jen 5.000,- Kč/týden

Mapa ubytování - chata vranovská přehrada


Zvětšit mapu

Slup - Vodní mlýn

Slup - Vodní mlýnUnikátní technickou památku vodní mlýn najdeme v severní části obce Slup na Mlýnské strouze. Jedná se o bývalý velký panský mlýn, ve kterém bylo 4 až 5 mlýnských kol na spodní vodu a tyto kola poháněla 10 mlecích mechanismů. Mlýn byl největším svého druhu na Moravě a byl postaven v 16. století.